KEZDŐLAP
ÉVADÖSSZEFOGLALÓ
RÓLUNK
» Téli Olimpiák
» Világbajnokságok
» Európa Bajnokságok
» Magyar Bajnokságok
KORCSOLYÁZÓINK
EDZŐTÁBOROK
TOBORZÓ
ELÉRHETŐSÉGEINK
ENGLISH
     
1%
A Budapesti
Korcsolyázó Egylet
ezúton kéri a
korcsolyasport
szerető adózókat,
hogy a személyi
jövedelem adójuk
1%-ával
támogassák sport-
egyesületünket. Támogatásukat a
válogatott műkorcsolyázók
edzésének és
versenyez-
tetésének
biztosítására
fordítjuk.
Célunk olyan
műkorcsolyázókat
képezni, akik a
nemzetközi
mezőnyben is
elődeinkhez
hasonlóan,
méltóan képviselik
hazánk színeit.
Adószámunk:
19013141-1-41
Közlemények az egy százalék felhasználásáról:
» 2018 (16KOZ)
» 2017 (15KOZ)
» 2016 (14KOZ)
» 2015 (13KOZ)
» 2014 (12KOZ)
» 2013 (11KOZ)
» 2011 (10KOZ)

Mérlegbeszámolók:
» 2015
» 2014
» 2013
» 2012
» 2011

     
     
     
     
     

Magyar Bajnokságok

MAGYARORSZÁG MŰKORCSOLYÁZÓ ÉS JÉGTÁNC BAJNOKAI
Év Férfiak Nők Páros Jégtánc Szinkron
1900 Wein Árpád
1901 Meszléri Tivadar
1902  
1903 dr. Márkus Jenő
1904 ifj. Urbáry Sándor
1905 ifj. Urbáry Sándor
1906 ifj. Urbáry Sándor
1907 ifj. Urbáry Sándor
1908 Kronberger Lili
1909 Kronberger Lili
1910 Kronberger Lili
1911 Szende Andor
1912 Szende Andor
1913
1914 Szende Andor
1922 Szende Andor
1923
1924 Jaross Pál Tóth Gitta
1925 Jaross Pál Tóth Gitta
1926 Jaross Pál Stieber Lotti
1927 Lápocsy József Stieber Lotti
1928 Lápocsy József Hecht Edit Orgonista O.
Szalay S.
1929 Vadas Marcell Levitzky Piri Orgonista O.
Szalay S.
1930 Vadas Marcell Levitzky Piri Orgonista O.
Szalay S.
1931 Vadas Marcell Levitzky Piri Rotter E.
Szollas L.
1932 Vadas Marcell Imrédy Magda Rotter E.
Szollas L.
1933 Pataky Dénes Imrédy Magda

Rotter E.
Szollas L.

1934 Pataky Dénes Imrédy Magda Rotter E.
Szollas L.
1935 Pataky Dénes Szilassy Nadine Rotter E.
Szollas L.
1936 Pataky Dénes Botond Éva Rotter E.
Szollas L.
1937 Terták Elemér Szilassy Nadine Szekrényessy testvérpár
1938 Terták Elemér Szilassy Nadine Szekrényessy testvérpár
1939 Terták Elemér Botond Éva Szekrényessy testvérpár
1940 Kállay Kristóf Botond Éva Szilassy N.
Kertész F.
1941 Király Ede Botond Györgyi Szekrényessy testvérpár
1942 Kállay Kristóf Botond Györgyi Szekrényessy testvérpár
1943 Kállay Kristóf Botond Györgyi Szekrényessy testvérpár
1944 Király Ede Botond Györgyi Kékessy A.
Király E.
1945
1946 Király Ede Saáry Éva Botond Gy.
Kertész F.
1947 Király Ede Saáry Marika Kékessy A.
Király E.
1948 Király Ede Saáry Marika Kékessy A.
Király E.
1949 Király Ede Saáry Marika Kékessy A.
Király E.
Tóth
házaspár
1950 Király Ede Erdős Klára Nagy
testvérpár
Parádi
házaspár
1951 Czakó György Saáry Éva Nagy
testvérpár
Madarász
házaspár
1952 Czakó György Saáry Éva Nagy
testvérpár
Tóth
házaspár
1953 Szenes István Pálinkás Hédi SzőllősyÉ.
Vida G.
Madarász
házaspár
1954 Czakó György Jurek Eszter Nagy
testvérpár
Madarász
házaspár
1955 Szenes István Jurek Eszter Nagy
testvérpár
Madarász
házaspár
1956 Szenes István Jurek Eszter Nagy
testvérpár
Madarász
házaspár
1957 Kuharovicz Miklós Zöllner Helga Nagy
testvérpár
Peters A.
Tölgyesi Z.
1958 Rácz Miklós Zöllner Helga Nagy
testvérpár
Tóth
házaspár
1959 Rácz Miklós Zöllner Helga Terlanday M.
Kondi L.
Korda Gy.
Vásárhelyi P.
1960 Ujlaky Károly Zöllner Helga Korda Gy.
Vásárhelyi P.
1961 Ébert Jenő Zöllner Helga Csordás M
Kondi L.
Korda Gy.
Vásárhelyi P.
1962 Ujlaky Károly Zöllner Helga Csordás M
Kondi L.
Korda Gy.
Vásárhelyi P.
1963 Ébert Jenő Szentmiklóssy Zsuzsa Csordás M
Kondi L.
Korda Gy.
Vásárhelyi P.
1964 Ébert Jenő Almássy Zsuzsa Csordás M
Kondi L.
Korda Gy.
Vásárhelyi P.
1965 Ébert Jenő Szentmiklóssy Zsuzsa Csordás M
Kondi L.
Korda Gy.
Vásárhelyi P.
1966 Ébert Jenő Almássy Zsuzsa Csordás M
Kondi L.
Mató E.
Csanády K.
1967 Ébert Jenő Almássy Zsuzsa Mató E.
Csanády K.
1968 Ébert Jenő Almássy Zsuzsa Jakabffy I.
Kondi L.
Mató E.
Csanády K.
1969 Horváth Zoltán Almássy Zsuzsa Jakabffy I.
Kondi L.
Mató E.
Csanády K.
1970 Vajda László Almássy Zsuzsa Farkas Éva
Korpás T.
Berecz Ilona
Sugár István
1971 Vajda László Varga Vera Farkas Éva
Kiliti G.
Berecz Ilona
Sugár István
1972 Vajda László Varga Vera Farkas Éva
Kiliti G.
Regőczy K.
Sallay A.
1973 Vajda László Erős Ágnes Iván K.
Juhász Gy.
Regőczy K.
Sallay A.
1974 Vajda László Erős Ágnes Iván K.
Juhász Gy.
Regőczy K.
Sallay A.
1975 Vajda László Erős Ágnes Iván K.
Juhász Gy.
Regőczy K.
Sallay A.
1976 Vajda László Segesdy Idlikó Balogh A.
Fürjes. M.
Regőczy K.
Sallay A.
1977 Vajda László Erős Ágnes Regőczy K.
Sallay A.
1978 Vajda László Erős Ágnes Regőczy K.
Sallay A.
1979 Vajda László Erős Ágnes Regőczy K.
Sallay A.
1980 Simon István Segesdy Ildikó Regőczy K.
Sallay A.
1981 Simon István Demény Éva Remport G.
Nagy S.
1982 Száraz András Miklósy Nóra Péterfy J.
Bálint Cs.
1983 Száraz András Miklósy Nóra Péterfy J.
Bálint Cs.
1984 Száraz András Téglássy Tamara Remport G.
Nagy S.
1985 Raábe Imre Téglássy Tamara Engi K.
Tóth A.
1986 Száraz András Téglássy Tamara Engi K.
Tóth A.
1987 Száraz András Téglássy Tamara Engi K.
Tóth A.
1988 Száraz András Téglássy Tamara Engi K.
Tóth A.
1989 Száraz András Téglássy Tamara Engi K.
Tóth A.
1990 Száraz András Téglássy Tamara Engi K.
Tóth A.
1991 Kovács Péter Téglássy Tamara Engi K.
Tóth A.
1992 Grenczer Balázs Czakó Krisztina Engi K.
Tóth A.
1993 Vidrai Szabolcs Czakó Krisztina Woodward R.
Szentpéteri Cs.
1994 Kerekes Zsolt Czakó Krisztina Vedres N.
Szentirmai A.
Népstadion SzE.
1995 Kerekes Zsolt Czakó Krisztina Berkes E.
Tóth Sz.
Népstadion SzE.
1996 Vidrai Szabolcs Czakó Krisztina Berkes E.
Szentirmai A.
MAC Népstadion
1997 Vidrai Szabolcs Czakó Krisztina Szíjgyártó B.
Tóth Sz.
MAC Népstadion
1998 Vidrai Szabolcs Czakó Krisztina Bárány K.
Rosnyik A.
MAC Népstadion
1999 Vidrai Szabolcs Póth Diana Szíjgyártó B.
Sári T.
MAC Népstadion
2000 Vidrai Szabolcs Póth Diana Gebóra Z.
Visontai A.
MAC Népstadion
2001 Tóth Zoltán Dorofejev Tamara Gebóra Z.
Visontai A.
MAC Népstadion
2002 Zákány Bertalan Sebestyén Júlia Gebóra Z.
Visontai A.
Curling SE
Székesfehérvár
2003 Tóth Zoltán Sebestyén Júlia Hoffman Nóra
Elek Attila
Curling SE
Székesfehérvár
2004 Tóth Zoltán Sebestyén Júlia Hoffman Nóra
Elek Attila
Curling SE-
Székesfehérvár
és Miskolci Jégvirág
közös csapat
2005 Tóth Zoltán Sebestyén Júlia Hoffman Nóra
Elek Attila
MAC Népstadion
2006 Tóth Zoltán Sebestyén Júlia Hoffman Nóra
Elek Attila
Curling SE-
Székesfehérvár
és Miskolci Jégvirág
közös csapat
2007 Vardanjan Tigran Sebestyén Júlia Hoffman Nóra
Elek Attila
Curling SE
Székesfehérvár
2008 Vardanjan Tigran Sebestyén Júlia Ganem Natalie
Trefil Christopher
Barta Krisztina
Tóth Ádám
Team Passion
2009 Vardanjan Tigran Sebestyén Júlia   Hoffmann Nóra
Zavozin Maxim
Team Passion
2010 Markó Márton Sebestyén Júlia Hacht Viktória
Trefil Kristóf
Hoffmann Nóra
Zavozin Maxim
Team Passion
2011 Vardanjan Tigran Pavuk Viktória   Hoffmann Nóra
Zavozin Maxim
 
2012 Markó Márton Chiappa Chelsea-Rose   Nagy Zsuzsanna
Fejes Máté
Team Passion
2013 Markó Márton Szombathelyi Eszter   Nagy Zsuzsanna
Fejes Máté
 
2014 Markó Márton Tóth Ivett   Turóczi Dóra
Major Balázs
Team Passion
2015 Forgó Kristóf Tóth Ivett   Moscheni Carolina
Lukács Ádám
Team Passion
2016 Maszljanko Alexander Tóth Ivett Pearce Anna Marie
Magyar Márk
  Team Passion
2017 Borovoj Alexander Tóth Ivett     Team Passion
2018 Maszljanko Alexander Meggyesi Fruzsina   Jankovskaya Anna
Lukács Ádám
Team Passion

© Horváthné Czakó Krisztina